Zasady doggingu

Wystarczy szybko rzucić okiem na forum doggingu, aby zobaczyć, jak wiele osób aktywnie go uprawia lub przynajmniej interesuje się nim na tyle, że chce dowiedzieć się więcej. Niektórzy zastanawiają się o co tak naprawdę chodzi w doggingui czy istnieją zasady, o których powinni wiedzieć.

No więc tak: spróbujemy wytłumaczyć tyle, ile możemy, ponieważ nie mamy dużego doświadczenia w tej dziedzinie. Jeśli jesteś bardziej kompetentnym/ą amatorem/ką doggingu i chcesz coś zmienić lub dodać do naszego opisu, skontaktuj się z nami.

Zwykle w doggingu uczestniczy para, która zabawia się w samochodzie lub w jego pobliżu oraz podglądacze, którzy specjalnie przyszli popatrzeć. Czasami proszeni są oni o dołączenie do zabawy.

Możesz dołączyć lub zbliżyć się do samochodu tylko, jeśli zostaniesz o to poproszony/a lub kiedy światła w środku samochodu zaczną migać. Ten sygnał oznacza "podejdź bliżej" - para chce wtedy, by podglądacze popatrzyli na nich z bliska lub nawet dołączyli do zabawy.

Przed udaniem się do lokalizacji doggingu, upewnij się, że:

  • Jesteś przygotowany/a na bezpieczny seks
  • Aby mieć pewność, że zjawi się sporo osób, zorganizuj spotkanie zamieszczając ogłoszenie personalne na forum doggingu!
  • Upewnij się, że dane miejsce jest dla Ciebie - chcesz głównie obserwować pary? A może szukasz osób homoseksualnych?
  • Ale przede wszystkim: upewnij się, że wszyscy są zadowoleni i dobrze się bawią.

Jeśli chodzi o kwestie prawne: pamiętaj, że musisz uważać. Według naszych informacji aktualna sytuacja w Polska wygląda tak:-

"Istnieją przepisy, które chronią obywateli przed mimowolnym doświadczaniem aktów o naturze seksualnej lub prześladowaniem czy zastraszaniem podczas korzystania z przestrzeni i usług publicznych. Seks w publicznych toaletach, parkach lub miejscach, gdzie można urazić przypadkowych przechodniów, jest nielegalny."