Jeśli dopuścisz się jednego z poniższych, Twoje konto zostanie natychmiast usunięte. Stosowne władzę mogą zostać poinformowane o Twoich działaniach.

Jakiekolwiek nielegalne działania sprzeczne z angielskim, walijskim i Polska prawem, w tym, ale nie ograniczając do promowania, sugerowania lub aluzji do: seksu z nieletnimi, gwałtu lub innego działania bez przyzwolenia drugiej osoby; ciężkich narkotyków lub innej formy nielegalnej działalności.

Nieakceptowalne zachowanie.

 • Obraźliwe, agresywne, nienawistne lub rasistowskie zachowania względem innych użytkowników, moderatorów lub administratorów.
 • Umieszczanie komercyjnych postów, spamowanie, proponowanie usług lub nadmienianie zaangażowania finansowego ogranicza się do sekcji forum przeznaczonej dla imprez i imprez komercyjnych. Wszelkie posty muszą stosować się do zasad forum "Imprezy komercyjne". Możesz otworzyć pokoju rozmów, w którym będziesz promować/rozmawiać o swojej imprezie, ale wszelkiego typu działania marketingowe muszą ograniczać się do tego pokoju rozmów, który operuje zgodnie z zasadami korzystania z czatu. Pamiętaj: umieszczanie na kamerze tekstu na temat imprezy jest dopuszczalne, ale Ty również musisz być widoczny/a w czasie transmisji. Pokazywanie numeru telefonu lub adresu e-mail podczas transmisji jest zabronione.
 • Umieszczanie numeru telefonu, adresu e-mail lub innych danych kontaktowych w jakiejkolwiek publicznej strefie (korzystaj z wiadomości prywatnych).
 • Zezwalanie osobie trzeciej na aktywację lub używanie Twojego konta.
 • Posiadanie typu konta oszukującego innych użytkowników.
 • Świadome przesyłanie danych lub umieszczanie na stronie materiałów zawierających wirusy, trojany, bomby czasowe, oprogramowanie szpiegujące, programy typu adware, rejestratory naciśnięć klawiszy lub jakiekolwiek inne szkodliwe programy, które mogą negatywnie wpływać na oprogramowanie lub sprzęt komputerowy.
 • Naruszanie jakichkolwiek praw autorskich lub własności intelektualnej należącej do innych osób.
 • Próby naruszenia warunków użytkowania lub ograniczeń portalu.
 • Publiczne piętnowanie użytkowników (z wyjątkiem systemu reputacji).
 • Używanie lub pojawianie się na istniejących lub nowych profilach w przypadku zbanowania na stronie.
 • Próby handlu lub wymieniania zdjęć innych osób, które nie są zarejestrowanymi użytkownikami.

Zdjęcia i filmy profilowe

 • Wszystkie zdjęcia i filmy przedstawiają posiadacza/y konta; identyfikacja innych osób na zdjęciu nie powinna być możliwa.
 • Nie zezwala się na pokazywanie osób, które wyglądają na mniej niż 18 lat.
 • Nie zezwala się na pokazywanie w tle osób, których tożsamość można zidentyfikować.
 • Nie zezwala się na podawanie adresów e-mail, linków URL lub numerów telefonów.
 • Wszelkie treści uznane za zbyt obsceniczne lub nieodpowiednie dla tego portalu mogą zostać usunięte.

Egzekwowanie zasad

Nie zezwala się na umieszczanie na portalu profilu, którego celem jest promowanie lub zachęcanie do któregokolwiek z wyżej wymienionych zachowań.

Zgodnie z regulaminem, zespół ma prawo do korzystania, powielania, modyfikacji, dostosowywania lub usuwania zamieszczonych na portalu treści.

W zależności od powagi sytuacji, konsekwencją niestosowania się do ZDK może być uprzejme upomnienie lub permanentne zbanowanie na portalu bez uprzedniego powiadomienia.

Upewnij się, że przeczytałeś/aś i zrozumiałeś/aś zasady użytkowania.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania na temat ZDK lub reguł dotyczących korzystania z tego portalu, skontaktuj się z członkiem zespołu. Jeśli nie zgadzasz się z określonymi przez nas zasadami, natychmiast opuść portal.

O zespole

Moderatorzy (w skrócie "mod") pomagają kontrolować treści umieszczane przez innych użytkowników na portalu i w pokojach rozmów. Są to ochotnicy, którzy udowodnili, że mogą działać w bezstronny i odpowiedzialny sposób w stosunku do innych użytkowników i jednocześnie przestrzegać ZDK portalu.

Administratorzy to właściciele portalu, którzy razem z moderatorami pomagają w codziennej obsłudze strony.

Troska o Ciebie

Możesz liczyć na to, że moderatorzy i administratorzy będą zawsze działali w interesie Swinging Heaven. Stosując się do powyższych zasad, nie powinieneś/naś spodziewać się napastowania ze strony żadnego użytkownika, moderatora lub administratora. Jeśli uważasz, że masz podstawy do złożenia skargi, skontaktuj się z administratorem dzięki opcji "Kontakt". Pamiętaj, żeby podać datę i szczegóły zgłaszanego przez Ciebie zdarzenia.

Notatki

Swinging Heaven ma prawo do zmiany ZDK w dowolnym momencie bez uprzedniego zawiadomienia użytkowników lub moderatorów.

Swinging Heaven ma prawo do usunięcia konta użytkownika bez uprzedniego powiadomienia lub wyjaśnienia.

decyzja Swinging Heaven's na temat wszystkich postanowień umieszczonych w ZDK jest ostateczna.